MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 11108080
*
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:02:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 18:29:35
1
Vinnande bud
22/5 18:46:58
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22
-
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 18:29:35 | 1 | Vinnande bud |
22/5 18:46:58 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22 -
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08 -
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18